9 - 17h

Letos pořádáme již 10. Flermarket v Mohylce, kde se potkávají lidé, kteří svýma rukama vytvářejí něco krásného a originálního. V případě, že máte děti, tak se nezdráhejte a přiveďte je s sebou. Přijďte se inspirovat, vyzkoušet nebo se jen podívat na flermarket, který se koná v blízkosti metra Lužiny. V nabídce budou nejen šperky všeho druhu a výrobních technik, tašky a kabelky, ale i oblečení pro děti a dospělé, módní doplňky, hračky či dekorace do domácnosti, ať už praktické či jen tak pro potěchu.

Next

Co vás čeká

Nejen pro tvořivé děti a dospělé budou nachystány kreativní dílničky a ukázky výroby, které budou mít někteří prodejci po celou dobu akce při svém prodejním stánku a kde bude možné si vyrobit či dotvořit originální výrobky. Z nabídky kreativních dílen prozradíme třeba dílnu na malování na textil, výroba dřevěných zvířátek…. a na zbytek se musíte přijít sami podívat. Kromě dílniček je pro děti tradičně připraveno i malování na obličej.

  • Občerstvení

  • Tombola

  • Tvořivé dílničky

  • Ukázky tvorby

Next

Organizátoři

Veronika Martínková | Jitka Hrubá

Prodejci

AAAdesign, Martie, mancuso.sklo, Vesellenka,napa, Lenka B., dekor-kytka, RenD, L-Bee, Borec, Motylek25, Ženská práce, JanetteM, mokrous, Ateliér Čárymáry, dobrá trefa, Kouzelné vlásky, Blastra

Next